Změny od roku 2020

Od nového roku 2020 chystáme zásadní změnu.

Od roku 2013 působíme na trhu s doménou a názvem www.mrhrnek.cz – logicky jsme tuto doménu založili proto, protože jsme začínali pouze s potiskem hrnků. Postupem času jsme však začali přidávat další produkty, jako byl textil, příslušenství k PC apod. Tedy aktuálně název Mr. Hrnek již nedává smysl našeho portfolia a proto jsme se rozhodli, že od 1.1.2020 budeme vystupovat pouze pod obchodní značkou Zakázkové potisky s doménou www.zakazkovepotisky.cz – která je již funkční, ale odkazuje na náš eshop www.mrhrnek.cz.

S novou doménou nebudeme měnit systém ani vzhled, pouze se přejmenujeme, pro Vás se tedy mění pouze to, že budou chodit od nás balíčky s již novým názvem Zakázkové potisky.

Rozhodli jsme se tak proto, že chceme nabízet široký sortiment možnosti vlastního potisku na širokou škálu produktů. Máme nasmlouvaného nového dodavatele, který má bohatý sortiment a postupně budeme produkty doplňovat na náš eshop a do naší aplikace na vytváření vlastních návrhů.

Na rok 2020 máme hned několik přání:

1) Chceme se prosadit v oblasti potisku textilu. Chceme se především zaměřit na velké společnosti a malé  společnosti či živnostníky, kterým bychom rádi nabídli možnost potisku vlastních triček, potisk mikin, potisk bund a s tím souvisí i výšivka. Vidíme v tom velký potenciál, neboť se jedná o nesmrtelné obrandování textilu – a hlavně to vypadá skutečně luxusně. Máme možnost vyšívat na trička, mikiny, bundy…a to plnobarevně. Věříme, že naší technologii dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

2) Chceme doplnit náš eshop zajímavými produkty a zaměřit se více na reklamní předměty pro společnosti.

Neznáme to však, že přestaneme tisknout kusové záležitosti a změníme tím celou naši politiku. Stále budeme kamarádit se všemi, kteří chtějí někomu udělat radost a vytvořit např. jeden pěkný hrnek pro rodiče, známe apod.

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit, až Vám budeme moci také něco natisknout.

Nákupní košík
Přejít nahoru