O NÁS

KDO STOJÍ ZA MRHRNEK.CZ - ZAKÁZKOVÉ POTISKY NA MÍRU

MILUJEME SVOU PRÁCI

Výroba originálních předmětů nás neskutečně baví již přes 5 let. Začali jsme jako maličkatý eshop s pár objednávkami týdně. Nyní to jsou již desítky denně. A jsme Vám za to vděční.

PAVEL TRNKA
provozovatel eshopu
Družstení 135 

250 90 Jirny
IČ: 87542412

Tel. +420 733 507 408
Email: obchod@mrhrnek.cz 

Bankovní spojení (číslo účtu): 670100-2212472383/6210
Pro platby předem na účet – bez dobírky, prosím uveďte vždy číslo Vaší objednávky tak, abychom mohli objednávky spárovat s platbou.

Informace k EET
Od 1.3.2017 spadají eshopy pod další vlnu evidence elektronických tržeb (Dále jen EET), ovšem částečně. Jelikož nepřijímáme hotovost a veškeré naše obchody jsou řešené buď přes platbu předem na účet, či platbu dobírkou – na účet, nás se tato vlna netýká a tak již standardně, jako to bylo doposud, od nás obdržíte VŽDY fakturu, která byla a je vždy brána jako daňový doklad, který bude také finančnímu úřadu přiznán. Od počátku tyto faktury poctivě vystavujeme a tedy se pro nás nic nemění. Pokud si budete chtít Vaše zboží vyzvednout osobně, u nás v Jirnech, není problém, avšak je nutné zaslat částku předem na účet.

SORTIMENT

který neustále rozšjiřujeme

Nechceme nabízet stovky produktů. Chceme nabízet to, co se nám líbí a co se bude zajisté líbit i Vám.

90%

zákazníků se na nás obrátí znovu

Jednou u nás objednáte a je téměř jistota, že se na nás obrátíte znovu. Děláme svou práci poctivě a předměty, na které tiskneme, udělají radost vždy a každému.

PŘES 2000

vyřízených objednávek

Jsme rádi, že jste s naší prací spokojení. Je to hnací motor, který nás žene dále.

JAK TO ZAČALO?

Touha kreativity nás zahnala ke grafice. Když už jsme uměli s photoshopem a vytvářet kreativní věci v digitální podobě, byl jen krůček k tomu, abychom začali grafické práce z digitální podoby přetvářet v hmotné věci. Začalo to hrnky a postupně jsme začali dělat skoro vše, co je dostupné a co se může lidem líbit.

HISTORIE

Grafické práce jsme začali vytvářet v roce 2011, to je datum i zapsaní naší živnosti. Eshop a výroba potisků začala však až v roce 2013.

NAŠE VIZE

Nabízet a vytvářet pěkné věci. Např hrníček je věc, kterou máte v ruce min. 2x denně a téměř každá živá bytost. Pro někoho bez ranní kávy nemůže ani začít den. A proč si nevypít kávu z hrníčku na kterém máte např. fotku své rodiny? Své oblíbené věci? Tedy, chceme pro Vás vytvářet to, co si přejete...a dělat to rychle, levně a kvalitně.

JSME PARŤÁCI

Nejsme supermani. Neumíme všechno. Ale snažíme se! Snažíme se vyhovět každému. Příklad za všechny. Volal nám zákazník v sobotu ráno, který byl poblíž nás, že shání originální dárek a narazil na nás a že by chtěl vyrobit své přitelkyni hrníček. Neodmítli jsme ho a v sobotu ráno jsme mu vytvořili hrnek téměř na počkání! Prostě, uděláme pro Vás možné maximum.

PROČ MY ?

 • Jsme workoholici

  Makáme neustále pořád. Když máte svou práci rádi, nevadí Vám, že makáte v neděli. Tedy jsme na příjmu a rádi Vám pomůže kdykoliv.

 • NEJLEPŠÍ MOŽNÁ KVALITA

  Nikdy Vám nedoručíme "čekšmejd", to, co se nám nezdá, prostě nepošleme!

 • RYCHLÉ VYŘÍZENÍ

  Od začátku máme vizi v tom, že je potřeba jednat rychle. Tedy se snažíme objednávky vyřizovat max. do 2-3 pracovních dní, ale ve většině případů je to daleko dříve.

 • TECHNICKÁ PODPORA

  Za dobu výroby zakázkového potisku jsme se setkali s ledasčím. Nic nás nepřekvapí, tedy pokud si nebudete vědět rady, jste na správném místě a rádi Vám poradíme.

RODINNÝ PODNIK - ŠÉFEM RODINY JE NÁŠ MALÝ SYN ADAM 🙂

meet our team worldmart
PAVEL TRNKA Především taťka Adama a až pak provozovatel eshopu

Jsem tzv. sólista. Vše si dělám sám. Od tohoto eshopu až po samotnou výrobu. Někdy mám toho skutečně až po krk, ale díky mému workoholismu, mi to vlastně vyhovuje. Nedokážu sedět na gauči a koukat na TV. Jsem rád, že tu můžu být pro Vás a udělám maximum, aby jste po zkušenosti s námi, byli maximálně spokojení. V náruči i náš syn Adámek, který je mým přímým nadřízeným 🙂 A vypadá to, že bude po mně, také nevydrží sedět ani minutu 🙂

meet our team worldmart
Andrea Horká Především maminka Adama a až pak účetní

Jsem pravá ruka Pavla, snažím se pomáhat s objednávkami a především řeším účetnictví. Nyní ale hlavně pracuji pro našeho syna Adámka, jsem na mateřské dovolené a úkolů mi denně rozdává více než dost 🙂