Vytváříme originální produkty

Píše nám stále více a více lidí, že by si chtěli vytvořit svůj vlastní hrnek, tričko, ale že zkrátka na to nemají nápad, buňky a že si ani pořádně nerozumí s telefonem a počítačem.

Snažili jsme se vyvinout aplikaci, která je skutečně jednoduchá, do které se snadno nahraje fotka, která se dá navíc ještě upravovat, dá se snadno vložit i text… ale chápeme, že někdo si skutečně s moderními technologiemi příliš netyká. ALE NEVADÍ! Proto jsme se rozhodli, že budeme stále více tvořit již hotové produkty a pevně věříme, že se s našimi nápady trefíme určitě někomu do noty. Začali jsme již s pár tričky s vlastním potiskem a nyní přidáváme další kategorii hrnky s vlastním potiskem. Budeme se snažit, aby do sekce „naše nápady“ přibývalo stále více kategorií.

Omrkněte naši novou kategorii Naše nápady. Tato sekce se bude stále rozrůstat, byť víme, že pomalu… nestíháme leckdy vyrábět potisky těm, co si svůj nápad vytvořili v naší aplikaci, natož poté po večerech tvořit naše nápady. Není to jen tak, abychom byli originální a nabídli pěkné a zajímavé motivy.

Plecháček s potiskem pro maminku

Hodnocení 0 z 5
(0)

Original price was: 399 Kč.Current price is: 349 Kč.

Nákupní košík
Přejít nahoru