Hrnek s vlastní fotkou

Hrnky tiskneme od roku 2013. S potiskem na hrnek s vlastní fotkou jsme prakticky začali podnikat v tomto oboru, proto také název www.mrhrnek.cz – postupně jsme začínali vyciťovat, že hrnky jsou krásné a denně používané předměty, ale prahli jsme tisknout na další a další reklamní a dárkové předměty s vlastním potiskem. Vlastní potisk, chcete-li personalizace, je přidaná hodnota každého dárku, který potěší i toho největšího morouse.  Ale zpět k hrnkům, o dalších předmětech si povíme něco příště…

Co se dá vše vymyslet na potisk hrnků?

Na hrnky tiskneme z 90% Vaše vlastní fotky rodiny, dětiček, kamarádů atd…dále různé texty, nápisy, loga, loga fotbalových týmů, hokejové týmy, hrnky s hasičskou tématikou, hrnky s vodáckou tématikou, zkrátka cokoliv, na co si jen vzpomenete a to plnobarevně – vyjma bílé barvy, tu nám vytváří většinou podklad hrnku.

Nemusíme zde snad říkat, že hrnek s vlastní fotkou se nabízí jako naprosto originální dárek, který potěší každého. Hrnky se buď vystaví do vitríny, či z něj dotyčný bude denně i 3x pít kávu, čaj atd… Je to snad jediný dárek, který bude mít dotyčný hned několikrát za den v ruce a o to přeci jde! Hledáte inspiraci? Nevíte, co by jste na hrnek vymysleli? Napište nám na obchod@mrhrnek.cz – pomůžeme Vám s tím.

Sortiment

Nabízíme hned několik variant hrnků s vlastním potiskem, ať už barevné hrnky, nebo bílé hrnky s barevným vnitřkem a uchem, nebo klasické, čistě bílé hrnky.

Jakou technologií potisk probíhá?

Hrnky tiskneme sublimační technologii, tedy odpařením, chcete-li vypálením barev přímo do laku hrnku, tedy potisk je naprosto stálý, sytý a jen tak jej z hrnku nedostanete. Hrnky je možné mýt i v myčce. Náš první hrnek, který byl zkušebně potisknut, mi právě stojí na stole, nese potisk SK Slavia Praha a piji z něj denně… a to mu je již 7 let. Je lehce odřený, obouchaný od běžného používání, ale potisk stále drží a jak jsem již říkal, je to už 7 let.

Naše práce s potisky hrnků

Podívejte se na to, jaké hrnky jsme v poslední době vytvořili. Všechny naše produkty přidáváme i na náš instragram, tak nás sledujte.

 

Nákupní košík
Přejít nahoru