Hledáme k sobě parťáky

Kdo to může být?
 • Sdílet to, co děláme my…
 • Co budete dělat?
 • Všichni, kdo mají čas, chuť a jsou aktivní na internetu a sociálních sítí
 • Co za to dostanu?
 • 20% z každé objednávky…
 • Nabízíme všem možný a snadný přivýdělek. Je to jednoduché. Vy si u nás zaregistrujete partnerský účet, obdržíte od nás svůj unikátní odkaz – a ten budete sdílet na svým facebooku, instagramu, nebo na svých stránkách. Zkrátka, uděláte nám reklamu, za kterou Vám však zaplatíme sakra pěkné peníze. Říká se tomu affiliate program, chcete-li partnerský program, který je naprosto běžný ve světě a poslední dobou i u nás v ČR….za každého človíčka, kterého k nám přivedete a objedná si u nás…tak z každé objednávky Vám dáme 20% – vše se načítá automaticky a navíc pod Vaším účtem, tedy si to můžete hlídat a sami uvidíte, kolik lidí jste k nám přilákali, kolik lidí objednalo a kolik Vám máme vyplatit peněz. Rovnou na účet a bez nějakého zdržování.
   
  Tiskneme na různé dárkové a reklamní předměty. Náš sortiment je pestrý. Tiskneme na hrnky, trička, puzzle, děláme fotokalendáře. Všechno to jsou pěkné předměty, které si lidé tvoří sami většinou z vlastních fotek. Většina našich objednávek jsou dárky pro svou rodinu a přátelé, ale také pro firmy.
   
  Průměrná hodnota jedné objednávky je cca 600,- Kč. 20% z 600,- Kč je 120,- Kč. To může být hodnota jednoho Vašeho příspěvku na facebooku, instagramu, nebo zkrátka zmínky na internetu. Kde to najdete?
  Nutno sdělit
  Jak to funguje?
  Co k tomu potřebujete?
  Kolik Vás to bude stát?
  Kolik si můžete vydělat?
  Pro koho je provizní program vhodný?
  Pro koho je provizní program vhodný?
  Nákupní košík
  Přejít nahoru